Plánovaný rozhovor s vývojáři

Všeobecný prostor pro diskuzi o Lotus Simulátor.
Odpovědět
Jerry
Administrátor fóra
Administrátor fóra

Plánovaný rozhovor s vývojáři

Příspěvek od Jerry » ned 09. pro 2018 22:35:53

Máme v plánu během příštího týdne uskutečnit psaný rozhovor s vývojáři LOTUSu. :)

Je něco ohledně simulátoru LOTUS, co nikde ještě nebylo uvedeno a zajímá Vás to? Pište Vaše nápady na otázky a ty nejlepší vybereme a zařadíme do rozhovoru. 8)

vojta2318
Nový člen
Nový člen

Re: Plánovaný rozhovor s vývojáři

Příspěvek od vojta2318 » ned 09. pro 2018 22:52:48

Kolik Euro budou stát další rozšíření, a na jakém principu bude fungovat multiplayer, zda-li si bude moct uživatel založit vlastní server a nebo se bude muset připojit na nějaký oficiální, případně si zakoupit nějaký dedikovaný?

TheFloxiCz
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od TheFloxiCz » ned 09. pro 2018 23:32:19

vojta2318 píše:
ned 09. pro 2018 22:52:48
Kolik Euro budou stát další rozšíření
40€ železnice (ta se dá koupit teď společně s hrou), 40€ silnice, 40€ vzduch (letadla)

1) Situace: Chci udělat vlakovou linku s reálnými podklady, která bude přístupná pro MP.
Problém: Část trasy linky vede přes zabrané území (rezervace) od jiného hráče, který mi nehodlá/nechce dát práva na jeho tily, abych je mohl upravit k funkčním potřebám, nebo mi nehodlá umožnit napojení mé práce na jeho práci.
Příklad: Mám zabranou vlakovou trať XXX a ta vede do nějakého města, kterou má už jiný hráč zabraný. Jenže nemohu linku dokončit, protože on nemá na své části udělané koleje a nechce mi dát povolení na dokončení kolejí v jeho části NEBO mi nechce umožnit přístup na tyto části, abych mohl mapu napojit.

2)Jak budou fungovat servery? Všechno bude hostované na jednom serveru, kde budou nahrány všechny mapy?

3) Na jakém principu bude fungovat dispečer? Bude ovládat pouze určitou lokalitu? Nevyskytne se problém v jazykových bariérách?

4) Co všechno bude moct dispečer dělat a co se stane v případě, že hráč nebude akceptovat jeho pokyny?

5) Bude možnost hrát fiktivní mapy v MP?

6) Co když hráč použije v MP soukromý vůz, který není veřejně stáhnutelný? Jak ho hráč bez tohoto vozu uvidí v MP?

FidloBUS
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od FidloBUS » pon 10. pro 2018 20:09:02

1) Jakým stylem se budou moci tvořit trolejové (nejen) trolejbusové výhybky a k nim přiřazená návěstidla nebo tramvajové čočky? Bude možné nastavit pro jedno návěstidlo více signálů? (Pro příklad: Výhybka se třemi směry: Vlevo, Přímo, Vpravo; Návěstidlo s indikací směru zobrazí "<" pokud bude výhybka nastavena vlevo, "I" pokud rovně a ">" pokud vpravo.) Například v OMSI se dají čočky nastavit pouze na jeden signál povolující jízdu + signál STŮJ. Bude v Lotusu možné nastavit víc signálů pro jeden semafor?

2) Jak je/bude řešeno vytrolejení/natrolejení sběrače z troleje? Vyletí při vytrolejení sběrač nahoru tak, jako by tomu bylo v realitě (Samozřejmě, neberu teď v potaz automatické stažení)? A natrolejení tyčového sběrače (Používaný například v doplňku Hamburg 78 nebo u trolejbusů) bude prováděno automaticky, "přeložením" sběrače na trolej pomocí klávesy nebo nějak interaktivněji? (Opět, neberu teď v potaz natrolejování pod "stříškami") :)

Vím, rozepsal jsem se, proto jsem také hlavní otázky zvýraznil, ten zbytek je pro správné pochopení těch hlavních otázek :-)
Rozpracované projekty:
LOTUS ADDON České Budějovice
Linka 3 (Nádraží - Máj-Antonína Barcala)

Jerry
Administrátor fóra
Administrátor fóra

Příspěvek od Jerry » ned 13. led 2019 15:00:26

Díky za tipy. Rozhovor se posouvá na tento měsíc nebo až začátek příštího. Pokud budete mít další otázky, sypte to sem. ;)

Odpovědět