Mapové podklady od GOOGLE

Máte-li dotazy ke hře nebo si nevíte rady, zde je správné místo pro Vaše dotazy.
Odpovědět
FidloBUS
Nový člen
Nový člen

Mapové podklady od GOOGLE

Příspěvek od FidloBUS » stř 12. pro 2018 6:38:26

Ahoj,
mohu na Vás mít prosbičku? Stavím do LOTUSu jednu reálnou mapu a při tom používám mapové podklady (Wow...). Po několika týdnech zprovozňování GOOGLE podkladů jsem to vzdal a použil BING. Včera se ale objevilo jedno ALE - Mapové podklady jsou zastaralé, jsou na nich i objekty, které v realitě již dávno nejsou, navíc, rozlišení také není úplně nejlepší (Ale to není takový problém)

Chci se tedy zeptat, nemáte někdo funkční link na GOOGLE mapové podklady? Popřípadě, jak to funguje na GOOGLE s API klíčem, nevím, jak je to tam zpoplatněné, při registraci to po mě žádalo platební údaje (Což chápu, kartu mám, jako poslední záchrana by to asi šlo...)

Díky Vám všem za pomoc! :)
Rozpracované projekty:
LOTUS ADDON České Budějovice
Linka 3 (Nádraží - Máj-Antonína Barcala)

Jadu2
Nový člen
Nový člen

Re: Mapové podklady od GOOGLE

Příspěvek od Jadu2 » stř 12. pro 2018 18:40:31

Ahoj.

Já používám podklady od Googlu bez API klíče:
https://aerial.gcmods.de/toquad.php?x=~ ... ice=google

Link bez klíče má ale omezení počtu stažení na den a je možné, že už si nebudeš moct žádné stáhnout. Ale pokud začneš stahovat zrovna v době, kdy ještě není limit vyčerpán, můžeš bez problému stahovat.

Dřív mi fungovaly s vysokým rozlišením (tj. se zapnutým vysokým rozlišením pro centrální tile v nastavení editoru), teď už bohužel ne.

Jinak pokud vím, pro neplacený API je sice potřeba kreditní karta, ale je tam nějaké množství, které si člověk může stáhnout zdarma, až pak se platí. Mělo by to být někde na jejich stránkách popsáno. Jak je to s těmi snímky ve vysokém rozlišení, si nejsem jistý, ale mám dojem, že pro ty lepší je potřeba si zaplatit nějaký prémiový klíč.

Můžeš se taky podívat sem, taky tam najdeš nějaké info, byť německy. ;)
https://www.gcmods.de/luftbilder/lotus/ ... r-in-lotus

FidloBUS
Nový člen
Nový člen

Re: Mapové podklady od GOOGLE

Příspěvek od FidloBUS » stř 12. pro 2018 23:12:39

Jadu, mockrát děkuji, funguje to, dokonce i ve vysokém rozlišení :)
Rozpracované projekty:
LOTUS ADDON České Budějovice
Linka 3 (Nádraží - Máj-Antonína Barcala)

Odpovědět