Mapy

Napište nám zpětnou vazbu k diskuznímu fóru. Jsme otevřeni jakýmkoli změnám k lepšímu.
Odpovědět
Balkansyr
Nový člen
Nový člen

Mapy

Příspěvek od Balkansyr » úte 01. led 2019 17:30:30

Zdravím vespolek. Myslím, že by nebylo od věci kromě vozidel, objektů, grafiky, zvuků aj. připravit mimo jiné topic k prezentaci rozpracovaných a hotových map. ;)

BusMaster
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Mapy

Příspěvek od BusMaster » úte 01. led 2019 20:30:25

Ahoj, jako redaktor se asi začnu pídit po nějakých informacích a zkusím z toho napsat nějaký článek. Sám si myslím, že by to mohlo být pro čtenáře zajímavé :D Jinak na stránkách již jsou prezentace map, které budou přidány jako oficiální addony. Nicméně už hledám info o mapách, na které by články mohly vycházet.

Balkansyr
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od Balkansyr » stř 02. led 2019 20:37:46

To je jedna věc. Spíš mě konkrétně zajímá přímo téma k budoucí prezentaci připravovaných/hotových neplacených map :) .

BusMaster
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Příspěvek od BusMaster » čtv 03. led 2019 9:20:07

Balkansyr píše:
stř 02. led 2019 20:37:46
To je jedna věc. Spíš mě konkrétně zajímá přímo téma k budoucí prezentaci připravovaných/hotových neplacených map :) .
Jasně, ale jak tak hledám po internetu, přijde mi že zatím není žádná mapa rozpracovaná, ani hotová. Prostě nemohu nic najít.

SORGI
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od SORGI » sob 05. led 2019 22:59:47

Pokud se nemýlím, někdo se nedávno pustil do Českých Budějovic, ale nemůžu teď najít, kde na facebooku o tom psal :smutek zkusím se ještě porozhlídnout a případně pošlu odkaz.
Rozpracované projekty:

ČKD Tatra T3
Škoda Tr PACK

BusMaster
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Příspěvek od BusMaster » sob 05. led 2019 23:15:26

SORGI píše:
sob 05. led 2019 22:59:47
Pokud se nemýlím, někdo se nedávno pustil do Českých Budějovic, ale nemůžu teď najít, kde na facebooku o tom psal :smutek zkusím se ještě porozhlídnout a případně pošlu odkaz.
Díky, také po tom kouknu ;)

FidloBUS
Nový člen
Nový člen

Příspěvek od FidloBUS » stř 20. bře 2019 14:21:21

Ahoj,
na Českých Budějovicích dělám já, konkrétně na trolejbusové lince 3 (Nádraží - Máj-Antonína Barcala). Jsem v kontaktu s vývojáři iDosysu, rád bych mapu dodělal do vydání Škoda TR packu, aby s nimi bylo kde jezdit :)
Je ale klidně možné, že na Českých Budějovicích dělá i někdo jiný :)

A když už tady mluvím o Budějovicích, tohle je cca. dva měsíce starý snímek, "hotová" točna A. Barcala. Samozřejmě, hotového nebylo (A bohužel stále kvůli nedostatku času není) skoro nic, zde se jedná hlavně o obrubníky.
Bohužel, jak jsem zmiňoval výše, nenaskytovalo se mi moc příležitostí na mapě pracovat, měl jsem velmi málo času, na druhou stranu snad od víkendu budu mít opět času více a příští víkend bych mohl navštívit České Budějovice osobně :)
Obrázek

Toť jest zatím vše, co mohu o mapě říct :)
Rozpracované projekty:
LOTUS ADDON České Budějovice
Linka 3 (Nádraží - Máj-Antonína Barcala)

Odpovědět